Vyhľadávanie

Kontakt

Novinky

Najnovšia kresba

29.03.2010 14:53

counter

 

 

O mne

           Volám sa Maroš . Pochádzam z Košíc, kde som aj vyštudoval školu úžitkového výtvarníctva odbor kamenosochár. Kresleniu sa venujem už od mala, ale viacmenej "profesionálnejšie" som začal kresliť počas štúdia na umeleckej škole.
Odbor kamenosochárstvo bolo nie len o kameni, ale aj o tom poznať ľudskú stavbu tela tak aj proporice samotnej ľudskej hlavy.
Tak tu to aj niekde celé začalo. Už prvé portréty či boli modelované hlinou, ako busta, kreslené uhlíkom, alebo ceruzkou nadobudli podobnosť modelu ktorý som kreslil čo ma napokon aj nakoplo k tomu, aby som sa tomu začal venovať aj vo voľnom čase, kde som kreslil známym, rodine alebo len tak pre svoju radosť.

                                                                                                

Tak ako plynul čas plynulo aj moje zdokonaľovanie sa v kreslení čo som sa rozhodol zúžitkovať tým, že som moje práce začal kresliť nie len pre seba a svojich blízkych, ale aj pre ľudí, ktorí sa nevedeli rozhodnúť čo dajú ako darček pre svoju milovanú osobu, babičku, dedka, mamku, alebo napríklad aj pre novomanželov ako svadobný dar.

V prípade Vášho záujmu  budem len rád ak sa ozvete a dáte si u mna nakresliť seba alebo niekoho zo svojich blízkych. :)

Dakujem že ste navštívili moju stránku a dúfam, že sa Vám moje kresby páčili. :)

Prípadne Vaše reakcie na moju tvorbu či už pozitívne, alebo negatívne môžete uviesť v KNIHE NÁVŠTEV prípadne sa pýtať a ja vam odpoviem v kolonke OTÁZKY A ODPOVEDE :)